Купити дієтичний корм для котів за низькою ціною - магазин MERA (МЕРА)

Дієтичний корм для котів повинен складати основу раціону вихованців, які страждають певними захворюваннями. Він також допоможе впоратися із зайвою вагою, не доставляючи тварині незручностей і не позбавляючи її смачної їжі. Збалансоване харчування подарує чотириногому другу гарний настрій, забезпечить здоровий і міцний організм.

 

Коли потрібен дієтичний корм для котів?

Купити дієтичний корм для котів Мера в каталозі можна протягом декількох хвилин. Досить вибрати потрібний товар, щоб приступити до оформлення замовлення. Корм від бренду "MERA" проходить суворий контроль якості та відповідає міжнародним стандартам безпеки. Він містить всі поживні речовини і мікроелементи, які потрібні для насичення і нормальної роботи організму кішки.

 

Дієтичне харчування рекомендовано котам і кішкам у низці випадків. До числа основних показань можна віднести такі:

 

·        Гіперчутливість до харчових компонентів або алергія.

·        Запальні процеси шкірних покривів.

·        Захворювання шлунково-кишкового тракту.

·        Цукровий діабет.

·        Захворювання нирок, жовчного міхура або печінки.

·        Встановлене ожиріння.

 

Правильне харчування сприяє поліпшенню роботи внутрішніх органів, дає змогу знизити вагу до норми й уникнути наслідків ожиріння.

 

Як впоратися з надмірною вагою у кішок?

Власники домашніх тварин часто балують улюбленців ласощами, дають їжу зі столу і порушують раціон тварини іншими способами. Результатом стає надмірна вага, яка має згубні наслідки для здоров'я тварини. Високий калораж, у сукупності з малоактивним способом життя, призводить до різкого збільшення маси тіла. Ветеринари рекомендують вдаватися до допомоги дієтичних кормів за наявності перших тривожних ознак.

 

Дієтичний корм для кішок Мера дасть змогу збалансувати раціон тварини, не скорочуючи порції і не піддаючи її стресу. Голодування може призвести до сильного погіршення самопочуття і здоров'я вихованця. Ветеринари радять чергувати дієтичне харчування з ласощами, не позбавляючи їх улюбленця відразу. У запущених випадках, коли встановлено суворі протипоказання, слід посадити кішку на дієту.

 

Малоактивний спосіб життя котів

Деякі домашні кішки не виходять на вулицю і ведуть неактивний спосіб життя. У поєднанні з неправильним харчуванням, це швидко призводить до проблем з вагою і роботою внутрішніх органів. На сайті можна вибрати і скласти оптимальний дієтичний раціон домашніх тварин. До особливостей продуктів можна віднести такі:

 

·        Сухі та вологі види харчування в наявності.

·        Ласощі для внесення різноманітності в раціон кішки.

·        Безпечний склад і гарний смак, який сподобається тварині.

·        Розподіл за категоріями, залежно від призначення (для кастрованих тварин, за наявності захворювань, у разі зайвої ваги тощо).

 

Дієтичний корм для котів MERA (МЕРА) створений за запатентованою формулою, яка забезпечує збалансоване і безпечне харчування для домашніх тварин. Неправильний раціон може погіршити здоров'я тварини, привести до появи серйозних і навіть смертельних захворювань. За наявності проблем зі здоров'ям, звичайний корм тільки нашкодить улюбленцю.

 

В асортименті бренду MERA велика різноманітність харчування для кішок. Це збалансовані та дієтичні продукти, які не містять смакових добавок та інших небезпечних компонентів, що можуть нашкодити здоров'ю. Дотримуючись рекомендацій ветеринара і вибираючи для свого улюбленця правильне харчування, можна продовжити йому життя, забезпечити гарний настрій і прекрасне самопочуття звірка. Якщо хочете купити дієтичний корм для котів і кішок - то тільки в інтернет-магазині Pet-food.