Купити корм для котів MERA Cats (Мера Кетс) за низькою ціною - магазин «Mera-petfood»

Корм для котів MERA Cats розробляється з урахуванням потреб у поживних речовинах котів, забезпечуючи їм повноцінне і збалансоване харчування. Це важливо для підтримки їхнього здоров'я і благополуччя.

Характеристики корму для котів Мера Кетс

Лінійка MERA Cats містить різні продукти, що відповідають різним потребам котів. Є продукти для дорослих котів і кошенят, котів із чутливим травленням, алергіями та іншими особливими потребами. Компанія MERA Petfood прагне використовувати високоякісні інгредієнти у своїх продуктах, що сприяє здоров'ю котів.

Види корму Mera Cats для котів

Беззерновий корм Mera Cats для дорослих котів усіх порід з куркою - це ідеальний вибір для дбайливих власників пухнастих друзів. Продукти розроблені, щоб забезпечити здорове і збалансоване харчування для кішки, враховуючи її природні потреби.

Якість білка на першому місці: компанія пишається тим, що корм для котів Мера Кетс містить високоякісний тваринний білок, який сприяє підтримці здорової мускулатури та загального благополуччя тварини. Беззерновий корм не містить цукру, виключені штучні консерванти і добавки, щоб забезпечити здорове і натуральне харчування. Компанія включає білок комах у рецепти - екологічно чисте джерело білка, яке дає змогу урізноманітнити дієту домашньої кішки.

Корм для котів MERA Cats містить шерстовивідний комплекс: целюлозу та рослинні волокна, які допомагають вивести проковтнуту шерсть і запобігти розладам травлення, пов'язаним із ковтунами. Підходить корм і для котів із чутливим травленням, у ньому є пребіотик інулін та інші речовини, що стабілізують кишкову флору і підтримують імунну систему кішки. Корм для котів Мера Кетс з качкою і куркою розроблений компанією і для кошенят у віці від 2 до 12 місяців, він забезпечує їхні зростаючі потреби в поживних речовинах.

Користь і особливості кормів Мера Кетс

Вельми уважно ставлячись до здоров'я і благополуччя пухнастих друзів, у компанії створили лінійку продуктів, яка не тільки відповідає очікуванням власників котів, а й перевершує їх. Вся продукція абсолютно без цукру, додавання будь-яких штучних барвників, ароматизаторів і консервантів. У компанії впевнені, що тільки натуральні та якісні інгредієнти заслуговують на увагу в харчуванні котів. Рецепти без зерна, збагачені свіжим м'ясом, забезпечують кішку всіма необхідними поживними речовинами для довгого і здорового життя.

Корм не тільки якісно збалансований, а й смачно оформлений. У компанії врахували вподобання та потреби різних котів, створюючи форму та розмір крокетів, які їм подобаються.

Корми MERA Cats розробляються з урахуванням потреб котів у поживних речовинах, забезпечуючи повноцінне і збалансоване харчування. MERA Cats не містять злаки та цукор, що робить їх придатними для котів, які мають чутливість до цих інгредієнтів. MERA Cats виготовляються з натуральних інгредієнтів високої якості, включно з м'ясом птиці, яке отримано в рамках ініціативи Tierwohl (благополуччя тварин). MERA Cats - це продукти високої якості, сертифіковані TÜV Rhineland відповідно до стандарту ZNU з екологічного забезпечення та раціонального управління.

Користь кормів MERA Cats для котів полягає в тому, що вони забезпечують здорове і збалансоване харчування, підтримують травну систему, імунну систему. Смак кормів забезпечує задоволення для тварини від кожної порції.

Розгорнути