Купити вологий корм для собак за низькою ціною - магазин MERA (МЕРА)

Збалансований раціон домашніх тварин забезпечує гарний настрій, здоровий організм і довге життя. Завдання господарів полягає в підборі корисного і смачного корму, який не зашкодить улюбленцю. Вологий корм для собак має бути присутнім у раціоні в обов'язковому порядку. Багато власників вибирають виключно сухий корм, посилаючись на низьку ціну. Ветеринари настійно радять не економити на здоров'ї тварини і включити в раціон вологий корм.

 

Переваги вологого корму для собак

На сайті інтернет-магазину можна купити вологий корм для собак. Тут представлені якісні та безпечні варіанти, які дозволять створити збалансований раціон для домашньої тварини. Волога їжа має масу плюсів, порівняно з сухою. До числа переваг можна віднести такі:

 

·        Вологий корм містить невелику кількість вуглеводів. Основну масу складають білки і жири, на відміну від сухого аналога. Це сприяє нормалізації ваги, запобігає ожирінню.

·        Високий вміст води в складі дає змогу підтримувати баланс рідини в організмі. Це особливо важливо в літній період, коли собаці потрібне рясне споживання води.

·        На відміну від сухого, вологий корм піддається меншій обробці. Це зберігає велику кількість поживних речовин у складі.

·        У сухий корм додають велику кількість консервантів, щоб він залишався свіжим протягом тривалого терміну. Волога їжа поставляється в невеликих пакетах, що скорочує необхідність у рясних штучних добавках.

 

Під час купівлі слід перевірити склад корму, оскільки він може відрізнятися, залежно від призначення та інших особливостей харчування.

 

Чи можна змішувати сухий і вологий корм?

Питання про змішування двох видів харчування цікавить багатьох власників домашніх тварин. Розглянемо особливості кожного з видів харчування, що дасть змогу зробити висновок про можливість їх змішування:

 

·        Порівняно з вологим, сухий корм містить більшу кількість калорій і поживних речовин. Його головним мінусом залишається мала вологість, внаслідок чого, раціон винятково з сухого харчування може призвести до дезгідрації.

·        Незважаючи на вміст води і малу кількість консервантів, вологий корм відрізняється невисокою калорійністю. Раціон тільки з такого корму може призвести до того, що тварина не отримає достатню кількість поживних речовин.

 

Вологий корм для собак Мера можна змішувати з сухим, якщо вони підходять улюбленцю за властивостями. У цьому разі основну частину порції має займати суха їжа. А вологу їжу можна використовувати як додатковий компонент.

 

Вибір вологого корму для собак

Каталог пропонує велику різноманітність вологого харчування. Це якісні та корисні продукти від бренду Мера, які відрізняються безпечним складом. Серед компонентів кормів всі поживні речовини і мікроелементи, які можуть знадобитися собаці. До особливостей харчування можна віднести такі:

 

·        Вибір корму буде залежати від віку і стану здоров'я собаки.

·        Важливо вивчити склад перед покупкою.

·        Серед компонентів немає підсилювачів смаку або інших добавок.

·        Впровадження вологого корму в раціон забезпечить гарний настрій і правильне харчування тварини.

 

Вологий корм MERA для собак доступний в каталозі у великій різноманітності. Можна підібрати харчування при наявності зайвої ваги, різних захворювань або нормальному здоров'ї вихованця. З огляду на особливості домашньої тварини, можна вибрати оптимальний варіант корму. Оформлення замовлення забере у покупця кілька хвилин.