Купити беззерновий корм для собак MERA (МЕРА) за низькою ціною

Сухий беззерновий корм для собак MERA виробляється в Німеччині на кращих, сучасно обладнаних підприємствах. Вся продукція відповідає розробленим європейським стандартам, що дає змогу покупцям упевнитися в його безпеці, а головне корисності для домашніх улюбленців.

Огляд продукції беззернових кормів від компанії MERA

До каталогу продукції компанії входить не тільки беззерновий корм для собак, а й продукція для цуценят, для тварин із середньою і підвищеною активністю і т.д. Виготовлені лінійки належать до категорії Premium, Super Premium. Є окремі продукти, що належать до холістиків.

Для цуценят розроблено такі корми:

·        З рисом та індичкою;

·        Для середніх і малих порід на кінцевій стадії росту, для великих собак старше 6-місячного віку Essential "Junior 1";

·        Для великих собак старше 6 місячного віку Essential "Junior 2".

Однією з найпопулярніших лінійок вважається Pure Sensitive:

·        З високою концентрацією протеїну, з яловичиною і картоплею - Fresh meat Adult Adult Rind&Kartoffel High Protein;

·        З куркою і картоплею - Fresh meat Adult Huhn&Kartoffel High Protein;

·        З рисом і лососем - Adult Lachs & Reis;

·        Із вмістом білка комах - Insect Protein;

·        З рисом і ягням - Adult Lamm & Reis і Mini Adult Lamm & Reis.

Окремо надано лінійку кормів для собак із різною активністю:

·        Для собак із нормальним рівнем активності - Reference і Brocken;

·        З підвищеною активністю - Active, Energy, Softdiner і Agility;

·        Для вихованців, схильних до зайвої ваги - полегшена форма.

Також в асортименті виробника представлені вологі корми, оснащені необхідними вітамінами, білком та іншими речовинами, необхідними для нормального розвитку і підтримки здоров'я вихованця.

Характерні переваги беззернових кормів для собак

Існує кілька причин, чому варто купити беззерновий корм для собак:

·        Широкий асортимент сухих і вологих кормів. Є окрема лінійка продукції, передбаченої спеціально для улюбленців із чутливою ШКТ;

·        Оптимальне співвідношення вітамінних і мінеральних комплексів;

·        Доступна ціна.

Залежно від обраної лінійки кормів, кількість речовин і їх концентрація відрізняється.

Склад беззернового корму для собак

Нижче представлено інформацію щодо складу залежно від конкретної лінійки корму.

Mera Pure Sensitive

Унікальна формула, спеціально розроблена для вихованців, схильних до алергічної реакції. Концентрація рису становить до 65%. Також частину рослинного білка становить рисовий і гороховий білок. Тваринний протеїн представлений як зневоднений білок індички, курки або риби. Присутні корисні Омега-3,6 і жирні кислоти. Стружка буряка виконує багате джерело клітковини. Також присутні вітаміни та мінерали.

Fresh Meat включає компоненти м'яса: курки, індички, яловичини. На другому місці пластівці картоплі або крохмалю, гороху.

Mera Natures Effect

Беззерновий корм для собак Мера насамперед містить м'ясо (до 40%): качка, яловичина, дикий кабан. Представлений у вигляді висушеного білка (до 25%). Також присутні картопляні пластівці, які збільшують концентрацію вуглеводів. Рослинний білок представлений у вигляді морквяного білка. Пташиний жир є головним джерелом жирних кислот. Клітковина - це розмарин, петрушка та інші корисні трави, що позитивно впливають на травлення улюбленця.

Mera Essential

Основу корму складають злаки та кукурудза. Також присутній пташиний білок, субпродукти та м'ясо. За концентрацію вуглеводів відповідає ячмінь і рис. Решта компонентів використовуються такі ж, як і в попередніх лінійках.

Збалансований беззерновий корм Mera можна купити в нашому офіційному інтернет-магазині Мера в Україні, де представлений великий асортимент продукції для будь-якого віку і активності собак за доступною ціною.