Купити беззерновий корм для котів за низькою ціною - магазин MERA (МЕРА)

Сухий беззерновий корм для котів - це корм, в якому немає зернових культур, таких як пшениця, кукурудза, рис та інші. Замість цього, він містить в основному м'ясні інгредієнти: м'ясо, рибу, яйця і овочі.

Беззернові корми для кішок корисні для здоров'я тварини, оскільки вони містять менше вуглеводів і більше білка, який необхідний для підтримки м'язової маси і здоров'я шкіри та шерсті. Такі допомагають зменшити ризик розвитку алергії та інших захворювань. Однак, не всі кішки можуть вживати беззерновий корм, оскільки у деяких може бути непереносимість певних інгредієнтів або алергія на зернові культури. Тому, перед тим як вводити беззернову дієту, необхідно проконсультуватися з ветеринаром.

Особливості беззернового корму для котів

Компанія Mera створює найкраще харчування для собак і котів. Компанія присвятила себе цьому й успішно працює донині. Чому ж корми виробника такі чудові? Все просто. Вони відповідають опису, смачні та екологічно чисті. Головний плюс - великий відсоток вмісту м'яса. Усе, що робить виробник, має приносити користь: тваринам, природі, людям. Саме тому фахівці створюють беззерновий корм для котів Mera найвищої якості. Займаються вони цим протягом довгого часу. Для виготовлення кормів попередньо проводяться дослідження. Компанія виступає за активність. Вона прагне позитивно впливати на людей, навколишнє середовище, тварин.

Фірма виробляє високоякісний беззерновий корм для котів Мера. Особливості продукту:

·        Містить тваринного білка 85%.

·        Штучних консервантів, цукру і злаків - 0%.

·        Екологічно чисте м'ясо.

Цей корм ідеально підходить для харчування котів різного віку. Потрібно просто підібрати харчування відповідно до віку та особливостей вихованця.

Переваги беззернового корму для котів Мера

- Для імунітету. Продукція компанії підтримує імунітет кішки і забезпечує захист організму від патогенних мікроорганізмів.

- У продуктах немає цукру, консервантів і ароматизаторів.

- Продукт повністю відповідає опису. Компанія створює рецепти з істотним вмістом м'яса. Такі корми здатні забезпечити тварин необхідними поживними речовинами. Вони зможуть отримати все необхідне для здорового і довгого життя.

- Відмінний смак. Продукція не тільки якісна, але й смачна. Усі інгредієнти дуже корисні. Виробник дбає про те, щоб розмір і форма крокетів адаптувалися до потреб і вподобань котів. Будь-яка пухнаста улюблениця обов'язково оцінить відмінний смак корму.

- Екологічне м'ясо. Виробник використовує м'ясо птиці найвищої якості. Тварин вирощують в умовах, які максимально наближені до природних: багато простору і корми органічного походження. Це дає змогу отримувати високоякісне м'ясо для створення найкращого корму для котів.

- Виготовлення продукції йде екологічно нейтральним способом. Створюються відмінні корми, які радують чудовим смаком. Кішка обов'язково їх оцінить.

Найкращі рецепти без зерна зі свіжим м'ясом забезпечать пухнастих улюблениць усіма необхідними речовинами. Вони будуть жити довго і радувати своїх господарів. Компанія не додає у свої продукти цукор, штучні барвники, консерванти та ароматизатори. Вся продукція повністю натуральна. Ваша кішка обов'язково її оцінить. Випускаються продукти для різних потреб тварин і періодів життя. Є можливість підібрати корм, який обов'язково сподобається кішці. Якщо хочете купити беззерновий корм для котів за низькою ціною - то тільки в інтернет-магазині Pet-Food.