Купити сухий корм для котів за низькою ціною - магазин MERA (МЕРА)

Марка Мера належить німецькій компанії, що займається виготовленням кормів для котів і собак. Фірма сконцентрована на виробництві максимально корисного для цих тварин продукту, що забезпечує їм найбільшу користь, без будь-яких негативних побічних ефектів. Тому сухий корм для котів виготовляється тільки з натуральних інгредієнтів. Вони гарантовано не містять у своєму складі:

·       барвники;

·       цукру;

·       консерванти.

Під час утилізації корму він не завдає шкоди навколишньому природному середовищу, його упаковку може бути повторно використано для виготовлення, наприклад, іншого виду пакувального матеріалу.

Крім цього компанія дбає про збалансоване харчування кішок залежно від потреби вашого вихованця. У якості продукту покупець може бути впевнений на всі 100 %, оскільки корм проходить ретельну перевірку на відповідність Європейським стандартам.

Сухий корм Мера для котів: види та їхні описи  

Німецький виробник кормів для котів Мера пропонує три види цього товарного продукту:

  • Finest Fit. Призначений для забезпечення повноцінного здорового і правильного харчування тварин. У його складі велика питома вага свіжої їжі. Він складається тільки з якісних компонентів. До його складу входять також необхідні для правильного і повноцінного розвитку і зростання котів мінерали і вітаміни;
  • Cat. Особливістю цієї лінійки є високий вміст м'яса і відсутність зернових інгредієнтів у складі. Водночас вона також, як і попередній корм, забезпечує кішкам збалансоване харчування, дає змогу вести повноцінний спосіб життя;
  • Exclusive. Орієнтована на тих, хто займається розведенням тварин. Дуже добре підходить для годування молодих особин, забезпечує їм здорове зростання і швидкий розвиток. Тварини будуть міцними та активними;
  • дієтичний. Призначений для забезпечення особливого харчування тваринам.

Сухий корм MERA для котів: поради щодо вибору та годування

Вибір корму потрібно здійснювати за видами та інформацією, що вказана на упаковці. Норми годування залежать від віку і ваги тварини, її активності протягом дня. При цьому потрібно враховувати й особливості вашого домашнього улюбленця. Тому режим його годування і разове дозування потрібно визначати, проконсультувавшись із ветеринаром. Наприклад, чи потрібна додаткова волога підгодівля чи ні.

Не можна відразу переводити тварину на сухе годування. Робити це потрібно поступово, протягом декількох днів, оптимальні терміни - це тиждень. Корм Мера потрібно невеликими порціями підмішувати тварині. Це необхідно, щоб кішка звикла до нової їжі, адаптувався її шлунково-кишковий тракт. Це дасть змогу не допустити його розладу або мінімізувати негативний вплив, пов'язаний зі зміною кормів.

 

Вигідно купити сухий корм для котів Мера в Україні

На сайті кожен знайде широке розмаїття сухих кормів для котів Мера. Клікнувши на кнопку докладніше біля товарного продукту, що вас зацікавив, можна отримати розширену інформацію про нього:

·       повний опис;

·       склад;

·       для тварин якого віку призначений продукт;

·       ефект від годування.

Якщо вам важко з вибором, досвідчені менеджери сайту нададуть вам допомогу в цій справі, нададуть необхідні консультації. Звернувшись до нас, ви зможете забезпечити своїй тварині необхідне харчування залежно від віку, ваги, її стану, а також потреб.