Щоб годувати кошеня правильним кормом, потрібно враховувати кілька моментів. Ми допоможемо вам переконатися, що ваше кошеня отримує все необхідне для здорового зростання.

Тільки найкращі та відповідні до виду корми для вашого кошеня

Цікавитесь, чому так важливий спеціальний корм для вашого кошеня? У компанії MERA концепції харчування для кішок розробляються з урахуванням індивідуальних потреб тварини та її власника. Зокрема, залежно від фази життя, тобто віку тварини та розміру. З цієї причини MERA пропонує котячий корм для кошенят, дорослих кішок та кішок похилого віку. Крім того, враховується розмір тварини та специфічні потреби (наприклад, алергія, захист суглобів тощо) або її активність (кішки, що живуть у приміщенні, або кішки, що живуть на вулиці).

У вашого кошеня багато енергії і апетиту

Будь ласка, пам'ятайте, що перші 3 місяці життя кошеня має залишатися з матір'ю. Молоко матері дасть йому всі поживні речовини, які необхідні для перших кроків у його житті.

Потім усе йде дуже швидко. За перші шість місяців кошеня набирає вагу майже дорослої кішки. Тому вам необхідно годувати його кормом, багатим на поживні речовини, спеціально розробленим для задоволення потреб кошенят, з додатковим білком, особливим складом жирних кислот, а також мінералами та вітамінами, такими як колострум та інулін, які зміцнюють імунну систему та відновлюють кишкову флору.

План годівлі кошенят - вологий чи сухий

Коли кошеняті виповниться близько трьох місяців, воно буде готове до того, щоб відокремитися від матері-кішки і переїхати в новий будинок. Оскільки кошеня забирають із звичного середовища, ви повинні полегшити його переїзд до вас, годуючи його звичним кормом для кошенят. Тільки за кілька тижнів, коли кошеня добре освоїться, можна подумати про зміну марки корму.

Але що саме має бути в мисці вашого кошеня? Хоча існує дуже широкий асортимент продукції, в основному вона поділяється на дві категорії – сухі та вологі корми. Звичайно, існують також котячі снеки як нагорода або ласощі.

Ми пояснимо різницю

Плюси сухого корму для кошенят:

  • Завдяки маленькій формі крокети кошеняті легко жувати і ковтати.
  • Легко відміряти корм - у міру дорослішання кошеня, кількість корму збільшується.
  • Після відкриття зберігається довше, ніж вологий корм.

Плюси вологого корму для кошенят:

  • Підтримує потреби у гідратації, оскільки вологий корм містить до 80% води.
  • Часто містить більше білка, ніж сухий корм у перерахунку на суху вагу.
  • Фіксований розмір порції запобігає перегодовуванню та мінімізує ризик ожиріння.
  • Має інтенсивний запах, тому багато кошенят віддають перевагу вологому корму.

Вирішіть для себе, чи ви хочете давати кошеняті сухий або вологий корм або пропонувати йому і те, і інше. У будь-якому випадку, MERA пропонує вам високоякісні та відповідні до виду тварин продукти "Made in Germany", які смачно забезпечують ваше кошеня всім необхідним для активного та захоплюючого початку життя.

Від корму для кошенят до корму для котів

Трохи менше ніж через рік вашому вихованцю вже не потрібний корм для кошенят. До цього часу ваше кошеня вже перетворилось в кішку або кота, і годувати його слід відповідно. З цього моменту в його меню має бути більш низькокалорійний корм.

Відкриття змушують зголодніти - час годування

Коли кошеня грає і пізнає світ, він витрачає багато енергії. Тому до 6-місячного віку вони потребують п'ятиразового харчування. Однак, оскільки їх шлунки ще зовсім маленькі, не слід давати занадто багато корму в мисках. Декілька порцій правильного корму забезпечать вашому вихованцю постійне збалнсоване харчування.

Про що ще слід пам'ятати під час годування

Правильна кількість їжі

Що стосується кількості корму, то найкраще слідувати таблиці годування, вказаної на упаковці. Це дасть вам гарний орієнтир. Однак не всі кошенята однаково активні або мають генетично обумовлені потреби, що відрізняються від середніх. Тому, якщо ви помічаєте, що кошеня набирає вагу надто швидко або надто повільно, ви можете трохи скоригувати кількість корму.

Годування як ритуал

Люди – істоти звички, і кішки теж. Ось чому від початку слід привчати вихованця до режиму годування. Це означає, що годувати треба завжди в тому самому місці і в один і той же час. Переконайтеся, що ваш вихованець має спокійне місце для прийому їжі, щоб він міг насолоджуватися нею без стресу.

Задоволення спраги кошеня способом, що відповідає його виду

Пиття також є важливою частиною здорового харчування вашого кошеня. Фаза ссання закінчується приблизно через 4-5 тижнів, а приблизно в 3-4 тижні кошеня вже починає приймати тверду їжу, тому йому доводиться додатково приймати рідину. Ви завжди повинні забезпечувати достатню кількість свіжої води, щоб запобігти зневодненню.

Дорослим кішкам потрібно близько 50 мл води на кілограм маси тіла на день. Вашому кошеняті потрібно трохи менше. Якщо ви годуєте його переважно вологим кормом, то більшість його потреби у воді вже буде покриватися кормом. Тим не менш, ви завжди повинні надавати свіжу воду, щоб кошеня могло пити, коли йому захочеться. До речі, коров'яче молоко не є відповідною заміною рідини, оскільки більшість кішок не переносять лактозу, яка може призвести до проблем із травленням, таким як блювання та діарея.