Сухий корм MERA Pure Sensitive Lamm & Reis повноцінний раціон для чутливих собак з ягням та рисом

Lamm & Reis - 1 - mera-petfood.com.ua
Lamm & Reis - 2 - mera-petfood.com.ua
Lamm & Reis - 3 - mera-petfood.com.ua
Lamm & Reis - 4 - mera-petfood.com.ua
Lamm & Reis - 5 - mera-petfood.com.ua
Фасування: 1 кг, 12.5 кг

MERA pure sensitive ADULT Lamm & Reis - повноцінний раціон для дорослих собак із чутливим травленням, рецепт з ягням та рисом.

  • Сухий корм для щоденних потреб
  • Джерело тваринного білка та джерело вуглеводів
  • Рецепт без інгредієнтів, що містять глютен
  • LID – дієта з обмеженою кількістю інгредієнтів
  • Висока засвоюваність

Ми свідомо уникали у рецепті: екзотичних джерел м'яса, барвників, ароматизаторів та консервантів, генетично модифікованих інгредієнтів, цукру, сої.

  • Опис
  • Склад
  • Рекомендації щодо годування

MERA pure sensitive ADULT Lamm & Reis - корм з ягням та рисом для дорослих собак. Спеціальна гіпоалергенна формула корму підходить для собак з чутливим травленням або алергіями.

Сухий корм Pure Sensitive з ягням та рисом особливо підходить для дорослих собак. Завдяки легкозасвоюваному ягняті як єдиному джерелу тваринного білка і рису, що легко засвоюється, ми не використовуємо в рецепті інгредієнти, що містять глютен. Високо засвоюваний рецепт розроблений відповідно до принципу дієти з обмеженим вмістом інгредієнтів (LID), та його склад зосереджений на основних інгредієнтах для чутливих собак. Це зводить до мінімуму ризик харчової непереносимості та алергії.

В рамках цілісної концепції харчування сухий корм із чистого свіжого м'яса ягня та рису доповнюється вологими кормами та ласощами. Вся лінійка кормів Pure Sensitive пропонує різні смаки, щоб ваш собака міг насолоджуватися різноманітним харчуванням. Залежно від віку чи особливих потреб він також доступний у вигляді свіжого м'яса та корму з високим вмістом білка.

Склад

Рис (53%), білок ягняти (20%, зневоднений), рисовий білок, жир ягняти, бурякова м’якоть (3%), пивні дріжджі (3%, сухі), білковий гідролізат (з дражджів), яблучні вичавки (2,8%), насіння льону (2,5%), олія лосося, соняшникова олія (1%), хлорид калію, лососевий жир (0,5%), хлорид натрію, інулін цикорію (0,1%).

Аналітичний склад

Білки 22%, жири 12%, сира клітковина 2,5%, сира зола 8,5%, кальцій 1,65%, фосфор 1%, натрій 0,36%.

Добавки на кг

Харчові добавки: вітамін A 12 000 МО, вітамін D3 1500 МО, вітамін E 300 мг, вітамін C 200 мг, мідь (у вигляді міді (II) сульфату, пентагідрат) 12,5 мг, цинк (сульфат цинку, моногідрат) 100 мг, цинк (гліцин-хелат цинку, гідріт (твердий)) 40 мг, залізо (сульфат заліза (II), моногідрат) 250 мг, марганець (сульфат марганцю (II), моногідрат) 35 мг, йод (йодат кальцію, безводний) 2,3 мг, селен (селеніт натрію) 0,35 мг.

Технологічні добавки: антиоксиданти.

Рекомендації щодо годування

Корм MERA pure sensitive для дорослих собак зазвичай згодовують у сухому вигляді. Переконайтеся, що собака має постійний запас свіжої води. Рекомендовані дані є приблизними значеннями на день і повинні бути адаптовані до зовнішніх впливів та характеру собаки.

Ми рекомендуємо

Наведена рекомендація щодо годування є лише керівництвом для збалансованого, орієнтованого на потреби годування вашого собаки. Ця інформація була розрахована відповідно до останніх наукових даних, але повинна бути адаптована до індивідуальних потреб вашого собаки. Тому, що одне число не може охопити всі індивідуальні відмінності та умови, такі як порода, вік та розмір собаки, рівень руху, вплив навколишнього середовища (погода, літо, зима) тощо.

Енергетична цінність
Конвертована енергія (за даними FEDIAF) 15,24 МДж/кг.

Зберігання

Будь ласка, зберігайте всі продукти MERA у прохолодному та сухому місці, щоб якість наших продуктів зберігалася протягом усього терміну їх зберігання.

Вага, кг г/добу
10 кг 160
15 кг 215
20 кг 265
30 кг 355
40 кг 440
50 кг 520
60 кг 595
70 кг 670

Менше означає більше - для найкращої сумісності

У MERA pure sensitive ми концентруємо увагу на найнеобхідніших інгредієнтах. Це зводить до мінімуму ризик алергічних реакцій та харчової непереносимості.
LID - Limited Ingredient Diet - only salmon + only rice  - mera-petfood.com.ua
MERA pure sense - чистота природи для чутливих собак

Ваш чотирилапий друг може насолоджуватися оптимальними інгредієнтами в MERA pure sensitive різними способами: з одного боку, з великою кількістю свіжого м'яса, а з іншого боку, з джерелом вуглеводів у вигляді рису або картоплі. Звичайно, ваш собака отримує все, що йому потрібно — не більше і не менше.

Нехай ваш улюбленець насолоджується чистотою природи!

LID - дієта з обмеженою кількістю інгредієнтів - mera-petfood.com.ua
LID - дієта з обмеженою кількістю інгредієнтів

LID розшифровується як дієта з обмеженою кількістю інгредієнтів та описує концепцію рецепта, в якій інгредієнти зосереджені на найнеобхіднішому.

Рис та картопля - mera-petfood.com.ua
Рис та картопля

Наші рецепти з рисом або картоплею, як джерело вуглеводів, легко засвоюються.

Лише одне джерело білків та вуглеводів  - mera-petfood.com.ua
Лише одне джерело білків та вуглеводів

Знижує ймовірність алергії, коли є лише одне джерело тваринного білка та вуглеводів.

Holistic - mera-petfood.com.ua
Holistic

MERA pure sensitive – це наша цілісна концепція харчування від молодших до літніх собак, особливо для алергічних та чутливих тварин.

Ми цілеспрямовано уникали цього в рецептурі MERA pure sensitive:
Пшениця та ячмінь, екзотичні джерела м'яса, барвники, ароматизатори та консерванти, генетично модифіковані інгредієнти, цукор, соя, вітамін К3.