Сухий корм MERA Pure Sensitive Mini Lamm & Reis повноцінний раціон для чутливих собак дрібних порід з ягням та рисом

Mini Lamm & Reis - 1 - mera-petfood.com.ua
Mini Lamm & Reis - 2 - mera-petfood.com.ua
Mini Lamm & Reis - 3 - mera-petfood.com.ua
Mini Lamm & Reis - 4 - mera-petfood.com.ua
Mini Lamm & Reis - 5 - mera-petfood.com.ua
Фасування: 1 кг, 4 кг

MERA pure sensitive Mini ADULT Lamm & Reis - збалансований корм з ягням та рисом для дорослих собак дрібних порід. Спеціальна гіпоалергенна формула корму підходить для собак із чутливим травленням або алергією.

 • Сухий корм для щоденних потреб
 • Джерело тваринного білка та джерело вуглеводів
 • Рецепт без інгредієнтів, що містять глютен
 • LID – дієта з обмеженою кількістю інгредієнтів
 • Міні крокети з формулою догляду за зубами
 • Висока засвоюваність

Ми свідомо уникали у рецепті: екзотичних джерел м'яса, барвників, ароматизаторів та консервантів, генетично модифікованих інгредієнтів, цукру, сої.

 • Опис
 • Склад
 • Рекомендації щодо годування

MERA pure sensitive Mini ADULT Lamm & Reis - збалансований корм з ягням та рисом для дорослих собак дрібних порід. Спеціальна гіпоалергенна формула корму підходить для собак із чутливим травленням або алергією.

Сухий корм Pure Sensitive з ягням та рисом особливо підходить для дорослих собак дрібних порід. Завдяки легкозасвоюваному ягняті як єдиному джерелу тваринного білка і рису, що легко засвоюється, ми не використовуємо в рецепті інгредієнти, що містять глютен. Високо засвоюваний рецепт розроблений відповідно до принципу дієти з обмеженим вмістом інгредієнтів (LID), та його склад зосереджений на основних інгредієнтах для чутливих собак. Це зводить до мінімуму ризик харчової непереносимості та алергії.

В рамках цілісної концепції харчування сухий корм із чистого свіжого м'яса ягня та рису доповнюється вологими кормами та ласощами. Вся лінійка кормів Pure Sensitive пропонує різні смаки, щоб ваш собака міг насолоджуватися різноманітним харчуванням. Залежно від віку чи особливих потреб він також доступний у вигляді свіжого м'яса та корму з високим вмістом білка.

Склад

Рис (49,5%), білок ягняти (21%, зневоднений), рисовий білок, жир ягняти, гороховий білок, бурякова м’якоть, білковий гідролізат (з дріжджів), пивні дріжджі (сухі), насіння льону, яблучні вичавки, соняшникова олія, лососевий жир, хлорид калію, пентафосфат натрію (0,35%), інулін цикорію (0,1%).

Аналітичний склад

Білки 23,5%, жири 13%, сира клітковина 2,5%, сира зола 8,8%, кальцій 1,7%, фосфор 1,15%, натрій 0,4%.

Добавки на кг

Харчові добавки: вітамін A 12 000 МО, вітамін D3 1500 МО, вітамін E 400 мг, вітамін C 300 мг, мідь (у вигляді міді (II) сульфату, пентагідрат) 12,5 мг, цинк (сульфат цинку, моногідрат) 100 мг, цинк (гліцин-хелат цинку, гідріт (твердий)) 40 мг, залізо (сульфат заліза (II), моногідрат) 250 мг, марганець (сульфат марганцю (II), моногідрат) 35 мг, йод (йодат кальцію, безводний) 2,3 мг, селен (селеніт натрію) 0,35 мг.

Технологічні добавки: антиоксиданти.

Рекомендації щодо годування

MERA pure sensitive зазвичай згодовують у сухому вигляді. Переконайтеся, що у вашої собаки завжди є доступ до свіжої води. Рекомендовані значення на добу є орієнтовними які необхідно коригувати залежно від зовнішніх впливів та настрою собаки.

Ми рекомендуємо

Будь ласка, розгляньте наведені рекомендації щодо годування тільки як посібник із збалансованого раціону, що базується на потребах вашого собаки. Ця інформація була розрахована відповідно до останніх наукових даних, але повинна бути адаптована до індивідуальних потреб вашого собаки. Тому що одне число не може відобразити всі індивідуальні відмінності та умови, такі як порода, вік та розмір собаки, результати вправ, вплив довкілля (погода, літо, зима) тощо.

Енергетична цінність
Конвертована енергія (за даними FEDIAF) 15,33 МДж/кг.

Зберігання

Будь ласка, зберігайте всі продукти MERA у прохолодному та сухому місці, щоб забезпечити якість наших продуктів протягом усього терміну їхньої придатності.

Вага, кг г/добу
1 кг 30
2 кг 50
3 кг 65
4 кг 80
5 кг 95
6 кг 105
8 кг 130
10 кг 155

Менше означає більше - для найкращої сумісності

У MERA pure sensitive ми концентруємо увагу на найнеобхідніших інгредієнтах. Це зводить до мінімуму ризик алергічних реакцій та харчової непереносимості.
LID - Limited Ingredient Diet - only salmon + only rice - mera-petfood.com.ua
MERA pure sense - чистота природи для чутливих собак

Ваш чотирилапий друг може насолоджуватися оптимальними інгредієнтами в MERA pure sensitive різними способами: з одного боку, з великою кількістю свіжого м'яса, а з іншого боку, з джерелом вуглеводів у вигляді рису або картоплі. Звичайно, ваш собака отримує все, що йому потрібно — не більше і не менше.

Нехай ваш улюбленець насолоджується чистотою природи!

LID - дієта з обмеженою кількістю інгредієнтів - mera-petfood.com.ua
LID - дієта з обмеженою кількістю інгредієнтів

LID розшифровується як дієта з обмеженою кількістю інгредієнтів та описує концепцію рецепта, в якій інгредієнти зосереджені на найнеобхіднішому.

Рис та картопля - mera-petfood.com.ua
Рис та картопля

Наші рецепти з рисом або картоплею, як джерело вуглеводів, легко засвоюються.

Лише одне джерело білків та вуглеводів - mera-petfood.com.ua
Лише одне джерело білків та вуглеводів

Знижує ймовірність алергії, коли є лише одне джерело тваринного білка та вуглеводів.

Holistic - mera-petfood.com.ua
Holistic

MERA pure sensitive – це наша цілісна концепція харчування від молодших до літніх собак, особливо для алергічних та чутливих тварин.

Ми цілеспрямовано уникали цього в рецептурі MERA pure sensitive:
Пшениця та ячмінь, екзотичні джерела м'яса, барвники, ароматизатори та консерванти, генетично модифіковані інгредієнти, цукор, соя, вітамін К3.