Ласощі MERA Pure Sensitive Snacks Truthahn & Reis ласощі для чутливих собак з індичкою та рисом

Snacks Truthahn & Reis - 1 - mera-petfood.com.ua
Snacks Truthahn & Reis - 2 - mera-petfood.com.ua
Snacks Truthahn & Reis - 3 - mera-petfood.com.ua
Snacks Truthahn & Reis - 4 - mera-petfood.com.ua
Фасування: 600 г

MERA pure sensitive snacks Truthahn & Reis – ідеальна винагорода для чутливих собак, які страждають на алергію або харчову непереносимість.

  • Щоденна винагорода
  • Єдине джерело тваринного білка та одне джерело вуглеводів
  • Рецепт без глютеновмісних інгредієнтів
  • LID – дієта з обмеженою кількістю інгредієнтів

Ми свідомо уникаємо в рецептах пшениці, екзотичних джерел м'яса, барвників, ароматизаторів та консервантів, генетично модифікованих інгредієнтів, цукру, сої, вітаміну К3.

  • Опис
  • Склад
  • Рекомендації щодо годування

MERA pure sensitive snacks Truthahn&Reis – ідеальна винагорода для чутливих собак, які страждають на алергію або харчову непереносимість.

Навіть чутливі собаки заслуговують на нагороди! Рure sensitive snacks – ідеальне частування для дресирування або невелика нагорода на тренуваннях. Завдяки легкозасвоюваній індичці, яка є єдиним джерелом тваринного білка, і легкозасвоюваному рису, рецепт не містить інгредієнтів, що містять глютен. Ласощі розроблені відповідно до принципу Limited Ingredient Diet (L.I.D.), а їх склад сконцентрований на основних інгредієнтах для чутливих собак. Таким чином, виникнення харчової непереносимості та алергії може бути зведений до мінімуму.

У рамках концепції комплексного харчування до ласощів pure sensitive для чутливих собак пропонуються сухі та вологі корми. У всій лінійці pure sensitive ми пропонуємо різні уподобання для різноманітного харчування. Залежно від віку чи особливостей тварини.

Склад

Рис (70%), білок індички (22,5%, сушений), хлорид натрію, жир птиці, лігноцелюлоза, інулін цикорію (0,1%).).

Аналітичний склад

Білок 20%, жир 6%, сира клітковина 2%, сира зола 6%.

Добавки на кг

Вітамін А 5000 МО, вітамін D3 500 МО, вітамін Е 50 мг.

Рекомендації щодо годування

MERA pure sensitive зазвичай згодовують у сухому вигляді. Переконайтеся, що у вашої собаки завжди є доступ до свіжої води. Рекомендовані значення на добу є орієнтовними які необхідно коригувати залежно від зовнішніх впливів та настрою собаки.

Ми рекомендуємо

Будь ласка, розгляньте наведені рекомендації щодо годування тільки як посібник із збалансованого раціону, що базується на потребах вашого собаки. Ця інформація була розрахована відповідно до останніх наукових даних, але повинна бути адаптована до індивідуальних потреб вашого собаки. Тому що одне число не може відобразити всі індивідуальні відмінності та умови, такі як порода, вік та розмір собаки, результати вправ, вплив довкілля (погода, пора року) тощо

Зберігання

Будь ласка, зберігайте всі продукти MERA у прохолодному та сухому місці, щоб забезпечити якість наших продуктів протягом усього терміну їхньої придатності.

Розмір штук/день
маленькі собаки 2-4 шт
середні собаки 5-7 шт
великі собаки 8-9 шт